+90 232 4581973 | info@ilkterm.com.tr

Güvenlik Bildirimi

Güvenli Alışveriş Yaparken Güvenlik                                                                   

Çevrimiçi alışveriş, modern internet sahtekarlık çağımızda göz korkutucu olabilir.  ilterm.com.tr, tüm müşteriler için güvenli bir alışveriş ortamı sunar. Güvenilir ödeme işleme sistemlerini kullanır, Artık istediğiniz kadar ödeme yapabilmeniz ve bilgilerinizin güvende olduğundan emin olmanız gerekir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için www.ilkterm.com.tr  güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda 128 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmaz, kayıt edilmez ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.